Het lukt niet om de pagina die je zocht op voetbal.nl te laden.
Op dit moment is de website in onderhoudsmodus. Probeer het later nog eens.
Gebruik je een adblocker? Probeer deze uit te zetten en laad de pagina opnieuw.
Log in met je KNVB Account of maak een nieuw KNVB Account aan.
KNVB.nl
Voor nieuws en ondersteuning van het Nederlandse voetbal.
Oranje
Het officiële kanaal van de KNVB voor alle Oranjefans.
Voetbal.nl
Hét platform voor uitslagen, standen en programma voor amateurvoetballend Nederland.
Eurojackpot KNVB Beker
Voor het laatste nieuws, uitslagen en programma van de Eurojackpot KNVB Beker.
Eurojackpot Vrouwen Eredivisie
Het officiële kanaal van de Eurojackpot Vrouwen Eredivisie met het laatste nieuws, programma, standen en alle samenvattingen.
Rinus
De online assistent voor alle jeugdtrainers van Nederland.
KNVB Campus
Voor de teams van morgen.
KNVB Shop
De officiële webshop van de KNVB.
KNVB Ticketshop
Het officiële verkoopkanaal voor de KNVB. Koop hier je tickets voor Oranje en de Eurojackpot KNVB Beker.
Dugout
De digitale leeromgeving van de KNVB
Eén Tweetje
De online community voor bestuurders in het amateurvoetbal.
KNVB Expertise
Kennis- en innovatiecentrum voor Betaald Voetbal.
Foto: Voetbal.nl
Met ingang van het seizoen 2024/’25 worden de JO18 en JO19 competities samengevoegd in één JO19 competitie. De KNVB wil met deze maatregel het spelplezier vergroten, zorgen voor gelijkwaardigere wedstrijden en de reisafstanden iets korter maken. Clubs krijgen hierdoor ook de mogelijkheid om spelers van zeventien en achttien jaar meer op niveau te selecteren.
Verder is de KNVB van mening dat deze beslissing de ontwikkeling van jonge voetballers bevordert doordat zeventienjarigen het zullen moeten opnemen tegen iets oudere voetballers. Daarmee bereiden ze zich alvast voor op het seniorenvoetbal.
Ten slotte zorgt het samenvoegen van de JO18 en JO19 competities ervoor dat de KNVB de junioren voetbalpiramide in één seizoen toekomstbestendig maakt. Eerder was al het besluit genomen om de JO18 en JO19 competities in de divisies samen te voegen.
De wijziging van de O18/O19 competities heeft gevolgen voor de promotie-/degradatieregelingen O18 en O19 (zie hier). Voor de overige genoemde categorieën gelden de gebruikelijke p/d-regelingen (zie hier).